Rozwiązanie dla wyświetlających się komunikatów

Często nasz komputer próbuje się z nami porozumieć dając nam do zrozumienia, co jest jego największym problemem. Wszystkie niejasne komunikaty powinniśmy w jakiś sposób dokumentować czy uwieczniać, aby mieć czas, aby dany komunikat rozszyfrować, nawet z innego komputera, jeśli użytkowany przez nas ze względu na wyświetlony komunikat przestał działać. Bardzo ważne jest dokładne zanotowanie komunikatu, który wyświetlił się nam na ekranie.

Pierwsza pomoc

Czasem niemal z automatu sięgamy po gotowe rozwiązania problemów, jakie proponuje nam Microsoft. Najczęściej okazuje się, że wśród zebranych tam pytań i odpowiedzi brakuje tej na nasze pytanie. Jeśli serwis komputerowy  starasz się zawsze pozostawić jako ostatnie ogniwo pomocy, warto w pierwszej kolejności zadać pytanie o komunikat przeglądarce internetowej. Często zdarza się bowiem, że inni użytkownicy, korzystający z tych samych, popularnych systemów operacyjnych, borykają się z takimi samymi lub podobnymi problemami. Koniecznie trzeba pamiętać o użyciu cudzysłowu przy wpisywaniu komunikatu – to dookreśli szukaną frazę.

Jeśli wszystkie sposoby zawiodą

Może się jednak okazać, że nawet fora internetowe czy specjalistyczne blogi prowadzone przez informatyków i speców od komputerów nie pomogą i konieczne będzie skontaktowanie się z ekspertami – pogotowie komputerowe  jest jedynym miejscem, w którym pomoc z całą pewnością będzie udzielona.


   2 komentarze


  1. anna
      12 lipca 2017

    Ja bym chyba od razu waliła jak w dym do serwisu

  2. Magda
      12 lipca 2017

    Próbowałem kiedyś rozwiązać podobny problem, ale w całym Internecie nie znalazłem odpowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *